O firmie

Szanowni Państwo!

Zakład Usług Poligraficzny GESTOR rozpoczął działalność w 1988 roku. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą produktów związanych z poligrafią i reklamą. Zapewniamy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.
Wiemy, że potrafimy sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Świadczymy usługi związane z kompleksowym wykonaniem prac poligraficznych i reklamowych od od pomocy w doborze odpowiedniego papieru, przez przystosowanie projektu do druku, na pracach introligatorskich kończąc.

Cieszymy się, że poszukując doskonałej jakości, fachowego doradztwa oraz szerokiego wachlarza możliwości jakie daje druk offsetowy i cyfrowy, trafiłeś właśnie do nas. Nasz zespół, wsparty najnowszą technologią, gwarantuje nieosiągalne dla konkurencji efekty. Przy tym wszystkim nie zapominamy o najistotniejszym - o cenie.
Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w czasie krótszym niż 48 godzin. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na gwarantowanie najwyższej jakości, oferowanie najkrótszych możliwych terminów a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Staramy się oferować nowoczesne produkty i rozwiązania, aby maksymalnie zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Od wielu lat szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykonania prac oraz terminu realizacji zamówień. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie.